Beursbezoek Ambiente - Frankfurt

Beursbezoek Ambiente - Frankfurt

Ook dit jaar hebben wij de Ambiente in Frankfurt bezocht. Deze beurs op gebied van koken en tafelen en kado is elk jaar een bron van inspiratie en energie! De hele wereld komt op de Ambiente bij elkaar en laat zich van zijn beste kant zien met nieuwe producten en innovaties op bestaande lijnen! Wij hebben rustig de tijd genomen om bij onze bekende merken op bezoek te gaan en om nieuwe merken te vinden voor de uitbreiding van onze winkel en webshop: www.gloudemanskokenenkado.nl 

Op vrijdag hebben we voornamelijk de hallen met koken en snijden bezocht. We zijn bij Kühenprofi en Zassenhaus geweest met zijn groot assortiment aan kookattributen, snijplanken, messen enz.. Uiteraard moesten we ook nog naar KAI, wat zijn dit toch prachtige messen. Dit jaar hebben ze weer een limited edition KAI Tim Mälzer mes gemaakt. Er worden er maar 6666 over de hele wereld aangeboden. Ook wij hebben hier een aantal van ingekocht (hierover later meer).

Daarna op bezoek bij Peugeot met mooie peper- en zoutmolens, maar ook op gebied van wijnopeners en ovenschalen is er weer een mooie collectie samengesteld. Wij zijn altijd op zoek naar merken die staan voor hun product en daar goede garantie op geven! Peugeot is zo'n merk wat uitstekende peper- en zoutmolens maakt en staat voor hun product!

Toen kwamen we bij Combekk. Dit merk is 10 geleden gestart met het maken van een Dutch Oven (gietijzeren pan) van recycled ijzer van oude spoorlijnen. Toendertijd heel traditioneel dus we waren blij verrast met trendy kleuren braadpannen met een innovatieve antikleef laag in de pan. Ook mooie kookartikelen trokken onze aandacht! We waren o.a. bij Woll uitgenodigd waar een nieuwe pannenlijn geintroduceert werd en enkele uitbreidingen op bestaande lijnen zoals de Woll Eco Lite PFAS-vrije pannenserie en de Cut & Serve snijplanken. Bij Woll stonden chef's koks uiteraard te koken in de pannen van Woll en hebben wij heerlijk gegeten. Op bijna elke stand hadden ze leuke kookdemonstraties en heerlijke dingen om te proeven! Ook de stand van Nordic Ware was de moeite waard met prachtige bakvormen, deze zullen later dit jaar bij ons in het assortiment komen. Het merk Skottsberg wordt aan onze collectie toegevoegd. Een merk met prachtige pannen en snijplanken. De pannenseries onderscheiden zich door het materiaal. Cast Iron Cookware zijn gietijzeren pannen. Carbon Steel Cookware zijn de pannen van plaatstaal. En Stainless Steel Cookware zijn de roestvrij stalen pannen.

Dag 2 stond in teken van gedekte tafel met mooie merken en vele nieuwe trends! We willen voor ieder wat wils in onze collectie hebben van een moderne gedekte tafel tot een klassieke gedekte tafel en alles ruim op voorraad en te bewonderen in onze showroom in Uden. We gaan flink uitbreiden in de gedekte tafel met mooie merken! Zo komen er mooie nieuwe vazen (klein en groot) en wandborden van het merk Heinen Delfts Blauw en wordt ook de Nhaan serviesserie van Janny van der Heijden uitgebreid. Villeroy&Boch heeft een mooie frisse lijn ontworpen genaamd Fleur en de kerstcollectie Toys Delight had mooie nieuwe items. We kijken uit naar het najaar dat deze collectie van kerstservies weer volop in onze showroom staat en op de website natuurlijk!

Villeroy-en-boch-fleur

Dag 3 stond ook in het teken van de gedekte tafel maar dan op het gebied van bestekken. Mooie besteksets voor 6 - 9 en 12 personen maar ook los bestek (lepels, vorken, messen, dienbestek) voor aanvullen of uitbreiden of even handig voor erbij. Merken zoals Sola, Amefa, EME Italy trokken zeker onze aandacht en hierover later meer.

Dag 4 vind ik altijd een kadootje nml het bezoek aan de hallen 4/5/6 Christmas World! Dat is de toonaangevende beurs op het gebied van kerst. Ook hier komt de hele wereld bij elkaar en de hallen worden gevuld met vele kerstbomen duizenden lichtjes en mooie kerstserviezen, accessoires en prachtige bomen vol decoraties. We wandelen over deze beursvloeren en pikken die artikelen eruit om onze winkel en assortiment te verfraaien met feestelijke producten. We hebben geen mega kerstcollectie in ons assortiment maar wel mooie producten van de betere merken. De topper dit jaar is de adventskalender van Villeroy & Boch! We zijn weer thuis vol energie en gaan onze ideeen uitwerken met het team. Volg ons en houdt onze webshop in de gaten voor de collecties die komen gaan, of bezoek onze showroom aan de Vluchtoord 8 in Uden! 

Groetjes Team Gloudemans: Ron, Kevin, Michiel, Klaartje, Janneke en Marijke 

villeroy-en-boch-kerst